Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie relacje z nimi, to rola LIDERA SPRZEDAŻY jest dla Ciebie stworzona!

Dlaczego warto zostać liderem sprzedaży? Jako Lider będziesz budować zespół, rozwijać go i zarządzać nim. Na każdym etapie Twojej kariery zapewnimy Ci dostęp do profesjonalnych szkoleń, narzędzi biznesowych i wsparcie mentorskie.

 

Co oferujemy?

💵 Atrakcyjne wynagrodzenie

👩‍💼 Możliwość awansu i rozwoju osobistego

👩‍💻 Możliwość pracy zdalnej 

💄 Nagrody rzeczowe i finansowe za realizacje celów

🚘 Program samochodowy

👨‍⚕️ Prywatną opiekę medyczną

🏨 Wyjątkowe konferencje i świętowanie sukcesów

Zastanawiasz się pewnie w tym miejscu jak pozyskać nowe osoby do współpracy. Jest wiele metod budowania zespołu takie jak: rozmowy ze znajomymi, działalność w mediach społecznościowych, spotkania kosmetyczne w terenie, spotkania online, rekomendacje czy też wydarzenia lokalne. Pamiętaj, że w każdym miejscu możesz znaleźć osoby zainteresowane współpracą z Avon, możliwością dodatkowego zarobku lub po prostu osoby, które lubią nasze produkty i chciałyby je mieć dostępne szybko, wygodnie i w atrakcyjnych cenach. Dlatego rozmawiaj i opowiadaj o swoich doświadczeniach przy każdej okazji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji przed podjęciem decyzji, napisz na adres: avonteam.309@gmail.com, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. 

 

 

 

Zarejestruj konto w KLUBIE AVON – Kupuj bezpiecznie online – Zostań konsultantką AVON – Zostań Liderem AVON – Rekrutacja AVON – Dołącz do naszego zespołu!