Twój sukces jako Konsultantki Avon w kilku krokach!

Zostałaś konsultantom Avon i teraz zastanawiasz się co dalej? Skorzystaj z poniższych wskazówek aby rozwijać swój biznes, pozyskiwać coraz więcej Klientów, zwiększać sprzedaż i korzystać z wszystkich profitów.


1. Pobierz aplikację AVON ON


W pierwszym kroku po zarejestrowaniu i zaakceptowaniu konta w Klubie Avon pobierz aplikację AVON ON i miej wszystko czego potrzebujesz zawsze pod ręką! Dzięki aplikacji:

 • Masz szybki dostęp do swojego iKatalogu. Dzięki temu możesz w łatwy i wygodny sposób zbierać zamówienia od swoich Klientów.
 • Masz dostęp do wszystkich nowości, trentów i inspiracji. Znajdziesz je w bibliotece Social Sharing!
 • Możesz tworzyć i publikować posty w swoich mediach społecznościowych. Dzięki temu będziesz rozpoznawalna jako Konsultantka Avon! 
 • Będziesz na bieżąco i nie przegapisz żadnej okazji – wystarczy, że włączysz powiadomienia! 

AVON ON to najlepsze narzędzie do pozyskiwania nowych Klientów i zbierania większych zamówień, ale co najważniejsze to narzędzie, dzięki któremu zyskasz więcej czasu dla siebie i na swoje przyjemności Biorąc pod uwagę zmiany jakie przyniósł ostatni rok rozwój umiejętności korzystania z narzędzi digitalowych stał się koniecznością. Aplikacja AVON ON to atrybut nowoczesnej 😄 Konsultantki Avon!

2. Korzystaj z iKATALOGU


Każda Konsultantka Avon ma dostęp do swojego spersonalizowanego ikatalogu. To proste w obsłudze i skuteczne narzędzie, które pomoże zwiększyć sprzedaż i Twoje zyski. Jego największą zaletą jest to, że masz je zawsze pod ręką, a wysłanie linku zajmuje kilka sekund. W ten sposób możesz dotrzeć do wielu osób jednocześnie. Prześlij swój link z iKatalogiem do osób, którym nie możesz przekazać katalogu papierowego i zbieraj jeszcze więcej zamówień.


Poznaj wszystkie zalety iKatalogu:

 • Przede wszystkim to bezpieczne, szybkie i wygodne zakupy.
 • Oszczędzasz czas, bo nie tracisz go na przepisywanie kodów z kartki. Dodatkowo korzystając z iKatalogu eliminujesz możliwość popełnienia błędu. Jakże często przy składaniu zamówienia okazuje się, że klienci popełnili błąd przy przepisywaniu kodu i wyskakuje informacja „Nie znaleźliśmy takiego kodu w katalogu” 😄
 • Jest bezpłatny i dostępny od pierwszego dnia każdego katalogu!
 • Możesz zbierać zamówienia gdziekolwiek jesteś i z łatwością pozyskiwać nowe kontakty.

3. Wysyłaj zamówienia prosto do Klientów

Dzięki usłudze dostawy bezpośredniej na wskazany adres – praca konsultantki AVON jest jeszcze łatwiejsza! Realizuj więc zamówienia gdziekolwiek jesteś i wysyłaj paczki bezpośrednio do Klientów, używając kodu 99093.

To wygoda i szansa na większy zysk:

 • Możesz szukać Klientów w całej Polsce i wysyłać im paczki do domu – teraz odległość nie stanowi problemu.
 • Nie musisz już nosić paczek do Klientów – teraz Avon zrobi to za Ciebie!
 • Wysyłasz paczkę nie wychodząc z domu, a Klientka odbiera ją tam, gdzie chce (w domu, pracy czy w paczkomacie).


4. Poszerzaj swoją wiedzę dzięki AVON CONNECT


Pamiętaj, jako Konsultanta Avon dla swoich Klientów jesteś ekspertem. Wiedza o kosmetykach i trendach to jedno z ważnych narzędzi sprzedażowych, dlatego bądź zawsze na bieżąco! Korzystaj z materiałów o produktach i szkoleń dostępnych na AVON CONNECT. Sprawdź moduł „Poznaj Produkty”, w którym znajdziesz informacje o nowościach, zdjęcia i posty do wykorzystania w mediach społecznościowych oraz szkolenia i filmy produktowe.

 

Zarejestruj konto w KLUBIE AVON – Kupuj bezpiecznie online – Zostań konsultantką AVON – Zostań Liderem AVON – Rekrutacja AVON – Dołącz do naszego zespołu!